שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אסלות תלויות

 
 
אחד המאפיינים הבולטים של בתים היום הם תשומת הלב הרבה הניתנת לעיצוב. לא מדובר רק על עיצוב הסלון או המטבח, עניין העיצוב מגיע עד לחדרים הנסתרים בבית - חדרי האמבטיה והשירותים. המקום שניתן לעיצוב בא לידי ביטוי בין היתר בחיפוש כל דרך אפשרית ליצור חלל חופשי רב ככל האפשר. אסלה תלויה היא דרך לעשות זאת. הריחוף של האסלה והחלל החופשי שנוצר תחתיה הם משמעותיים מבחינה עיצובית ואסתטית.

 
 
harsa
 
 
 
plasson
 
 
 
סניטק
 
 
 
 
 
 
 

מהי בדיוק אסלה תלויה?

 
אסלה תלויה הנקראת גם אסלה מרחפת אינה מחוברת לרצפה אלא לקיר כך שתחתיה נוצר חלל חופשי. מדובר בגובה של כ- 25 ס"מ מעל הרצפה כדי שהאסלה לא תהיה בגובה נמוך מדי שיקשה עלינו, במיוחד על מבוגרים, לשבת, אך גם לא בגובה רב מדי שיקשה להגיע לאסלה, במיוחד לילדים. מעבר לנוחות ולמראה האסתטי של האסלה שישנו כתוצאה מהרווח בינה לבין הרצפה, יתרון נוסף הוא שניתן גם לנקות בקלות תחת האסלה.
 
 

איזו ניאגרה מתאימה לאסלה תלויה?

 
לאסלה תלויה יכולות להתאים ניאגרות שונות. ניתן להתקין ניאגרה רגילה העשויה פלסטיק. ניתן גם להתקין ניאגרה סמויה, כזו שאינה נראית כלל בחלל החדר ואז ישנו חיסכון מקסימלי במקום ומראה אסתטי יותר. ישנן גם אסלות שהניאגרה היא חלק מהן כך שזו יחידה אחת של אסלה עם ניאגרה.
 

אסלה תלויה בצורות שונות

 
היום, מעבר לכך שישנה האופציה לאסלות תלויות, המגוון שלהן גם הולך וגדל. ישנן אסלות תלויות שצורתן אובאלית, הצורה הסטנדרטית של אסלות, ישנן כאלה שצורתן מלבנית יותר ומתאימות לסגנון עצוב מודרני. מומלץ לבחור את האסלה במקום שיציע לכם מגוון גדול של אסלות תלויות.
 

אסלות תלויות - רק עם חברה מקצועית

 
כאשר אתם בוחרים אסלה תלויה, חשוב לעבוד מול חברה מקצועית. מקום בעל מוניטין יציע לכם סוגים שונים של אסלות מהן תוכלו לבחור את המתאימה לכם. בנוסף ההתקנה תהיה יסודית ובטיחותית. חשוב לבדוק קודם כל האם קיר השירותים מתאים להתקנת אסלה תלויה. קיר גבס לדוגמה אינו חזק מספיק לכך. חברה מקצועית תדגיש זאת בפניכם. חברת שטרן קרמיקה היא חברה מקצועית המומחית בתחום וניתן לסמוך על הידע והמקצועיות שלה.

מחפשים אסלה תלויה כדי לתת לשירותים או לאמבטיה מראה אסתטי יותר? חברת שטרן קרמיקה ועובדיה עומדים לרשותכם.
בואו לבקר אותנו באולם התצוגה !