שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארון אמבטיה תלוי

 
 
סניטק
 
 
 
ben yehuda
 
 
 
אמבין
 
 
 
מדגל
 
 
 
 
 
רוצים לחדש את חדר האמבטיה? לרענן, לשנות ולהתאים אותו לצרכים שלכם?
בשטרן קרמיקה תקבלו מגוון רחב של אפשרויות לכך כולל ידע מקצועי רחב, שירות אדיב, הרכבה קפדנית ואחריות מלאה.
 
 
חדרי אמבטיה היום הם חדרים מעוצבים, חדרים בהם נעשית חשיבה הן ממקום פרקטי ופונקציונלי והן ממקום עיצובי. אחד המאפיינים של עיצוב מודרני, שהוא סגנון העיצוב הרווח בחדרי אמבטיה רבים ובבתים רבים בכלל, הוא תפיסת מקום מינימלי בחלל. ארון אמבטיה תלוי הוא דרך לשמור על מקסימום חלל חופשי בחדר האמבטיה, כשחשוב לשים לב שהדבר אינו פוגע ביכולת התכולה שלו.
 

היתרונות של ארון אמבטיה תלוי

 
כאמור, יתרון מרכזי של ארון אמבטיה תלוי הוא תפיסת פחות מקום בחלל חדר האמבטיה. חדר האמבטיה הוא לרוב חדר קטן, אפילו קטן מאוד, ובכל מקרה הוא קטן ביחס לחדרים אחרים בבית. כל חלל שנשאר חופשי, גם אם מדובר בכמה ס"מ תחתונים שבין הארון לרצפה או בין הארון לכיור הוא משמעותי. חלל המפריד בין הארון לרצפה משמעותי גם מבחינת השמירה על הארון. אמנם ארונות אמבטיה נועדו להחזיק בסביבה רטובה, אך עדיין, אם ניתן להפריד בין הארון לרצפה ולשמור על יובש מלא שלו, הדבר יתרום לעמידותו.
 

למה לשים לב בבחירת ארון אמבטיה תלוי?

 
בבחירת ארון אמבטיה תלוי יש לשים לב שיש בו מספיק ממקום לתכולה שהוא אמור להכיל. חשבו מה אתם רוצים לאחסן בארון האמבטיה, כולל מה תרצו לאחסן בארון עליון ומה בארון תחתון וודאו שיש בארון מספיק מקום. דבר נוסף וחשוב הוא העיצוב. היום ישנם עיצובים שונים הנעשים באמצעות סוגים של חומרי גלם ומגוון צבעים ותוספות. חשוב שהארון ישתלב היטב עם עיצובו הכללי של חדר האמבטיה. יש לוודא מהו חומר הגלם ממנו עשוי הארון, שזהו חומר איכותי ועמיד במים. כמובן שיש גם לבדוק שהארון מתאים לתקציב שלכם.
 

ארונות אמבטיה תלויים - רק עם חברה מקצועית

 
ארונות אמבטיה תלויים חשוב מאוד להרכיב בצורה מקצועית וכן להתאים לכל חדר אמבטיה על פי סגנונו ותנאי המקום, במיוחד מידות חדר האמבטיה. לכן, ארונות אמבטיה ובכלל ריהוט ואבזור חדר האמבטיה יש לעשות מול חברה מקצועית. חברת שטרן קרמיקה עוסקת בתחום כבר מעל 30 שנה ומציעה ללקוח מגוון רחב של ארונות אמבטיה, חיפויים, ברזים, כלים סניטריים ואפילו פרקט מיוחד לאמבטיה.