שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארונות אמבטיה מעוצבים

 
מעוניינים לחדש את חדר האמבטיה? מחפשים ארונות אמבטיה מעוצבים שישנו את המראה במינימום מאמץ?
בחברת שטרן קרמיקה תמצאו מגוון ארונות בעיצובים שונים מבית המותגים המובילים.
 
 
harsa
 
 
 
סניטק
 
 
 
ben yehuda
 
 
 
אמבין
 
 
 
מדגל
 
 
 
 
בשנים האחרונות נראית מהפכה בתחום עיצוב הבית, כולל עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים. למרות גודלם המצומצם, רבים משקיעים היום מחשבה ואנרגיות בעיצוב אסתטי ויפה של חדר האמבטיה על כל האלמנטים שבו. ארון האמבטיה הוא אחד האלמנטים הבולטים בחדר ולכן רבים בוחרים ארונות אמבטיה מעוצבים שישתלבו בהרמוניה בסגנון הכללי של חדר האמבטיה ואף של הבית בכלל.

בואו אלינו לאולם התצוגה ונעזור לכם לבחור ארונות אמבטיה בחיפה שיתאימו לכם ולעיצוב הבית
 
 

ארון אמבטיה תלוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארון אמבטיה עומד

 
 
 
 

ארון תלוי לעומת עומד

 
לפני שמגיעים לעיצוב הארון עצמו הקשור לחומרי הגלם ולצבעים, יש להחליט האם מעוניינים בארון עומד או תלוי. בכל עיצוב של הארון, לעצם היותו עומד או תלוי יש משמעות עיצובית. ארון תלוי מספק יותר חלל חופשי ויתרם בכך לאסתטיקה ולמראה מאוורר ופחות דחוס. עם זאת, ישנם ארונות עומדים שלרגליהם יש ערך אסתטי, רגליים שהן מעוצבות ומגולפות. הבחירה בארון עם רגליים או תלוי היא עניין של טעם. יש שדווקא יעדיפו לראות את הארון מחובר לקרקע ואינו מרחף ויש כאלה שכל ס"מ חופשי הוא מבורך מבחינתם.
 

סגנון כפרי או מודרני

 
שני סגנונות העיצוב הבולטים היום בעיצוב הבית, כולל האמבטיה, הם עיצוב מודרני ועיצוב כפרי. ישנו גם סגנון אקלקטי שהוא סגנון המשלב אלמנטים מכאן ומכאן. ניתן למצוא ארונות אמבטיה מעוצבים המתאימים לכל אחד מהסגנונות. ארונות בסגנון כפרי יהיו עשויים עץ או ישלבו עץ באופן חלקי. הם יכולים גם לשלב אבן ולהיות מעוצבים בסגנון רטרו כשרגלי הארון מגולפות או מסולסלות. ארונות מעוצבים בסגנון מודרני יהיו עם קוים נקיים, צבעים בהירים, בעיקר לבן או אפור. בסגנון מודרני מאוד יש שילוב בין שחור ללבן. הם יכולים להיות ללא ידיות בכלל או ידיות מתכת מאורכות ובכלל עיצוב מינימליסטי התורם אף הוא למראה המאוורר.
 

עזרה בבחירת הארון המתאים

 
בין אם הבחירה שלכם היא ארון עומד או תלוי, בין אם אתם מעדיפים סגנון רטרו וכפרי או סגנון מודרני מאוד, חשוב לעבוד עם חברה בעלת ניסיון רב בתחום, חברה מקצועית שתוכל לייעץ איזה ארון מתאים לכם לא רק מבחינה עיצובית אלא גם מבחינה פונקציונלית. חשוב שהחברה תיתן שירותי הובלה והרכבה מקצועיים וקפדניים, במיוחד כשמדובר על ארון תלוי.
 
 
 
ארונות אמבטיה מעוצבים
 
 
 
ארון אמבטיה תלוי לבן
 
 
 
ארון אמבטיה תלוי כהה