שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ברזים לכיור

 
 
 
 
אם בעבר ברז פשוט היה ברז, כיום האפשרויות הקיימות מאוד נרחבות. ברזים מגיעים בגדלים, עיצובים וסגנונות שונים וישנם אף הבדלים ספציפיים בין ברזים בהתאם לייעוד שלהם ודרישות השימוש. לכן אם אתם בוחרים ברזים לבית ותוהים מה בעצם ההבדל בין ברזי רחצה לבין ברזי מטבח, ומה חשוב לדעת כאשר בוחרים ברז לכל אחד מהחללים, אנו כאן עם כמה מהפרטים החשובים.
 

ברזים לכיור מקלחת

 
ברז רחצה אינו פרט מינורי ובכוחו לתרום באלגנטיות לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה או להיפך, לגרוע ממנו. כאשר לרשותכם עומד מערך שלם של סגנונות, עיצובים, גימורים ואביזרים לבחור מהם, אין זה מפתיע שהבחירה הופכת למעט יותר מאתגרת. יחד עם זאת כאשר אתם מכירים את כל הצרכים שלכם, המבחר הרחב מבטיח שתוכלו לבסוף להביא אל חדר האמבטיה הפרטי שלכם את ברז הרחצה המושלם. ברז שנותן מענה לגודל ועומק הכיור כמו גם למידת הנוחות והפרקטיות בעת השימוש. כדי לבחור עליכם להכיר את האפשרויות הקיימות ולהיות מודעים למגבלות של חלל האמבטיה שלכם, לגימורים השונים, לדרישות הבטיחות והנגישות, לנקודות החיבור למים וצנרת ועוד.
 
 

קטלוג ברזים לחדר הרחצה

 

 
לצפייה בקטלוג הברזים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 

ברזים לכיור מטבח

 
ברזי מטבח נוטים להיות גדולים יותר מברזי אמבטיה, בדרך כלל יש להם קשת גבוהה יותר. הסיבה לאותם הבדלי גובה וגודל היא אופן השימוש. בעוד שבאמבטיה משתמשים בברז לניקוי הידיים וצחצוח שיניים פחות או יותר, לברז במטבח יש שימושים אחרים. תחת הברז במטבח שוטפים כלים גדולים, ירקות, ממלאים סירים במים, מבצעים הכנות לבישולים ולכן על הברז להיות מותאם וגבוה יותר. בנוסף על הברז להיות יחסית ארוך כדי להגיע אל לב הכיור. בבתים רבים בוחרים למטבח באפשרות של ברז נשלף, אותו אפשר להוציא במידת הצורך ולהעצים את מידת הנוחות.
 
 
 

קטלוג ברזים למטבח

 

 
לצפייה בקטלוג הברזים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 

מגוון גדול של סוגי ברזים לבחירה

 
סוג הכיור הוא המפתח לבחירת הברז הנכון, כי הגודל, הסגנון והצורה של הכיור יכולים להכתיב איזה ברז יהיה עליכם להציב והיכן. לרוב במטבח הכיורים שקועים בעוד שבאמבטיה יש יותר אפשרויות משחק ולכן צריך לבחור את הברז בהתאם. ישנם סוגים שונים של ברזים מהם אפשר לבחור את האחד, ביניהם: ברז שתי ידיות, ברז ידית אחת, ברז קיר, ברז נשלף ועוד.
 

כיצד בוחרים את הברז הנכון?

 
כאשר יש מגוון כל כך רחב הבחירה עשויה להיות מעט מאתגרת. בין אם בוחרים ברז רחצה ובין אם ברזי מטבח, חשוב מאוד להגיע לחנות מוצרי קרמיקה המספקת ברזים לכיור בחיפה, עם כל הפרטים הנחוצים כמו מספר נקודות החיבור למשטח, בדיקת האפשרות לביצוע שינויים, בחינת משטחי העגינה כדי לוודא התאמה, בחירת סוג ההתקנה (על הקיר או על הכיור), התאמה לסוג המשתמשים ולאופן השימוש ועוד. התקנת ברזים במטבח ובחדר הרחצה דורשת תכנון מוקדם והקדשת מחשבה מעמיקה, תוך התייחסות לכל הפרטים הקטנים שיעשו הבדל גדול וישפיעו על איכות השימוש וההתאמה לצרכים הספציפיים של הלקוחות.