שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיפוי זכוכית

 
 
 
 
 
עד לא מזמן הטרנד העיצובי כלל ברובו שימוש באריחי קרמיקה ובאבן טבעית כמו שיש גרניט ועוד. אלה נועדו בעיקר לספק הגנה מפני לחות בחללים השונים בבית, אולם בשנים האחרונות תפסה הזכוכית מקום מכובד וכיום היא נחשבת לחומר גלם פופולרי, עיצובי ויוקרתי ביותר.

עיצוב בזכוכית נעשה הרבה יותר נגיש בזכות מכונות העיבוד המתקדמות שמאפשרות לשלב את חומר הגלם במגוון מטרות. חיפוי זכוכית מעניק לחלל הרבה אור, עומק ומגדיל את החלל. חברת שטרן קרמיקה מתמחה בחיפויי זכוכית לחללים השונים ותדע להתאים לכל לקוח את החיפוי הרצוי בגודל, בגוון ובעיצוב המשולם. במאמר זה נרחיב אודות חיפוי זכוכית וכל יתרונותיו בחלל.

 

היכן נשלב חיפוי זכוכית?

 
חיפוי זכוכית למעשה יכול להתאים הן לחלל הבית והן לחלל בית עסק. הזכוכית תראה יפה ביותר על קיר במשרד או בשילוב ארון ספרים, שולחנות, מעקות ועוד מגוון של פריטים. את הזכוכית מתאימים בהתאם למידה הרצויה, ניתן להוסיף על החיפוי הדפסה דיגיטלית או לצבוע אותה בצבע אחיד, הכל בהתאם לטון העיצובי מסביב. אולם בשל מנעד יתרונותיה של הזכוכית בחלל הבית, נחשף אליה בעיקר בחדרי האמבטיה והמטבח.
 

חיפוי זכוכית למטבח

 
זכוכית במטבח תעניק הגנה מלאה לכל קיר ותחפה באופן אידיאלי על לכלוך ולחות. היא מגיעה במגוון של אפשריות מעוצבות, כאלה שירשימו ויספקו מראה אלגנטי ועכשווי.
 

חיפוי זכוכית לאמבטיה

 
חיפוי זכוכית בחדר האמבטיה יגן על הקיר הרבה יותר טוב מכל חיפוי אחר וכך יתרום לשימור חדר האמבטיה במצב אופטימלי.

 

כל היתרונות בחיפוי זכוכית

 
זכוכית עמידה – זכוכית שנשלב באזור המטבח צריכה להיות בעובי של שש מ"מ. זכוכית זו תעבור הליך חיסום שיעניק לה את עמידות מפני חום וחבטות. היא הרבה יותר חזקה מחיפוי קרמיקה ובמקרה של שבירה היא תתפורר לחלקיקים זעירים שלא יהוו סכנה.

ניקיון ותחזוקה – חיפוי זכוכית למטבח מגיע ביחידה שלמה בהתאם למידות הרצויות והשטח אותו נרצה לחפות. הזכוכית עצמה קלה ביותר לתחזוקה שכן היא אינה צוברת שומן וכתמים שאופייניים לחלל המטבח.

מגוון עיצובים
– בחירה בחיפוי עם זכוכית יפתח בפניכם קשת של רעיונות עיצוב לכל חלל בבית. את הזכוכית תוכלו להתאים לגוונים של הקירות, לארונות ולכל אלמנט עיצובי בחלל. הצביעה או ההדפסה שתעשו על גב הזכוכית ייקלט רק בצידה הפנימי, מה שיקנה לה עמידות לאורך שנים רבות.

התקנה פשוטה
– בניגוד לחיפויים אחרים, התקנה של חיפוי זכוכית תהיה מהירה ופשוטה למדי, שכן כל מה שיש לעשות הוא להדביק את המשטח הזכוכית בצורה מדויקת, מה שאורך לכל היותר שעה עד שעתיים.

נראות יוקרתית
– חיפוי זכוכית מעניק לכל חלל מראה אקסקלוסיבי, אסתטי ונעים במיוחד. יש מבחר שלם של חיפויי זכוכית שמתאימים לסגנונות עיצוב שונים בין אם מדובר בעיצוב קלאסי, כפרי או עיצוב מודרני.