שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיפוי פרקט

 
 
בין אם הבית שלכם מסורתי ובין אם מודרני ועכשווי, חיפוי עץ יכול להוסיף המון חום ואופי ולהבליט את האסתטיקה העיצובית. מה גם שכיום ישנם סוגים שונים של חיפויי עץ בדוגמאות, דגמים ועיצובים שונים כך שאפשרויות הבחירה הן בלתי מוגבלות ותואמות לצרכים ספציפיים, פונקציונליים ועיצוביים.
 

חומר גלם בר קיימא

 
מעבר ליופי ולחמימות, חיפוי פרקט מציע יתרונות נוספים שלא ניתן להתעלם מהם הנוגעים לקיימות ולאיכות הסביבה. לאורך השנים המודעות הסביבתית רק הולכת וגדלה ולכן הבחירה בעץ כחומר גלם מאוד מציאותית. עץ הוא משאב מתחדש, ניתן לעשות בו שימוש חוזר ולעצב אותו בהתאם לצרכים משתנים. הטיפול המודרני בעצים הופך אותם להרבה יותר עמידים ויחד עם התשתית המתאימה אין ספק שחיפוי הפרקט יחזיק מעמד לאורך שנים. בשורה התחתונה: זו הבחירה הכי ירוקה שתוכלו לעשות.
 

מגוון רחב של אפשרויות בחירה

 
חיפוי פרקט יכול להוסיף קסם טבעי לכל חלל ולכל עיצוב פנים ועם המגוון הרחב של דגמים וסגנונות אתם יכולים בקלות למצוא דגם ייחודי שיתאים לעיצוב הפנים של הבית. לבעלי בתים יצירתיים חיפוי עץ נותן גם כן פתרון עם אינסוף אפשרויות עיצוביות. היתרון הבולט ביותר של חיפוי עץ, וזו גם אולי הסיבה שהרבה פונים לכיוון הזה, הוא המראה הטבעי שלו. רצפת פרקט מעניקה תחושה מאוד חמימה ויכולה להשתלב בכל סביבה, מסורתית או עכשווית. ובמידה ואתם חושקים בשינוי, קל מאוד להחליף את החיפוי שגם זהו יתרון משמעותי.
 
 
 

מבודד באופן טבעי, זמין וחסכוני

 
העץ הוא חומר מבודד טבעי ונהדר ששומר על הבית חם יותר. מלבד טמפרטורה, עץ גם מבודד רעשים ממש טוב. ישנה תעשיה שלמה המתמחה בעולם של חיפוי פרקט ולכן זוהי אפשרות נגישה ומאוד זמינה, וגם ההתקנה של החיפוי מאוד פשוטה ביחס לאפשרויות אחרות. בנוסף ראוי לציין שהעץ הרבה יותר קל לעומת סוגים אחרים של חיפויים, מה שהופך את ההובלה שלו לאתר למאוד נוחה ופשוטה, ולא פחות חשוב: מהירה.
 

בחירת חיפוי עץ

 
ישנם סוגים שונים של חיפויי פרקט ולכל סוג יש פרופיל שונה (בפרופיל הכוונה לאופן שבו העצים מתחברים זה לזה). היות וישנם יתרונות לפרופילים מסוימים על פני אחרים, סוגיה זו כן דורשת התייחסות אם רוצים התאמה מושלמת לאופי הפרויקט. דבר נוסף שכדאי לתת עליו את הטון הוא סוג העץ. יש מגוון רחב של עצים יפים ועמידים שיהיו הבחירה המושלמת לחיפוי פרקט. אם אינכם בטוחים מה האפשרות הטובה ביותר עבורכם תוכלו לעשות מעט חקר שוק או להתייעץ עם צוות המומחים של החברה שיעזור לכם להגיע לבחירות הנכונות בהתאם לצרכים שלכם, סגנון העיצוב של הבית ומסגרת התקציב.
 
בחרתם בחיפוי פרקט? מעולה! זו החלטה טובה. אל תשכחו שעץ דורש תחזוקה אחת לתקופה.
הקפידו לטפל בו בהתאם לצורך ולהמלצה כדי לוודא שהוא ייתן לכם את המענה המושלם.