שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חיפוי קיר

 
 
 
 
 
 
חיפוי קיר משמש ברוב המקרים לצורך השלמה של עיצוב החלל. הקירות בבית נועדו ראש ובראשונה להפריד בין החללים וליצור גם בידוד רעשים בין החדרים. אך מעבר לתפקיד הפונקציונאלי יש לקירות תפקיד משמעותי ביצירת המראה האסתטי ובעיצוב של הבית כולו. חיפויי הקירות נוצרו בכדי להעניק לקירות מראה ייחודי ושונה מהרגיל. בעבר לא היו כל כך הרבה אפשרויות של חיפויי קירות והדבר הזה היה הרבה פחות מקובל מכפי שהוא היום. כיום מודעים המעצבים לאפשרות הזו והם אף ממליצים על שימוש בחיפויים הללו. אנחנו אכן פוגשים היום את העיצובים הייחודיים שנעשים בעזרת החיפויים השונים כאשר המראה שמתקבל הוא בהחלט מושלם ומרשים פי כמה וכמה.
 

למה כדאי להוסיף חיפוי קיר בסלון או במשרד?

 
  • חיפוי לצרכי אסתטיקה -הסיבה הראשית להוספת חיפוי קיר היא כמובן לצרכי אסתטיקה. אם מדובר בסלון שם רוצים ליישם חיפוי קיר סלון, חיפוי קיר דקורטיבי ישדרג במידה רבה את המראה הכללי שיתקבל. המקום יקבל מראה מהודר ומרשים.
  • אם מדובר במשרד, שם המראה שיתקבל יתרום רבות לתדמית של המשרד בעיני הלקוחות המבקרים במקום.
  • חיפוי לצרכי בידוד - מעבר לאסתטיקה, ישנן סיבות נוספות המובילות ליישום חיפוי על הקירות. כמו לדוגמא בהם אנחנו רוצים ליהנות מבידוד טוב יותר של הטמפרטורה ושל האסתטיקה.
  • חיפוי שמסתיר - ישנה סיבה נוספת להנחת החיפוי היא בכדי להסתיר מה שנמצא מאחורי החיפוי. לעיתים בתהליך של בנייה או שיפוצים, מופיעים פגמים שונים על הקירות ובעזרת החיפוי ניתן להסתיר את הפגמים ולקבל מראה יוקרתי ומיוחד.
 

חיפוי קיר מטבח

 
המטבח הוא האזור בו נעשה שימוש רב במהלך היום. במטבח מבשלים, מטגנים, מכינים את האוכל וגם אוכלים אותו. ברור שכל זה יוצר הרבה כתמים ולכלוך. בנוסף נעשה במטבח שימוש רב במים מה שעשוי ליצור הרבה רטיבות וכתמי עובש. החיפוי יכול לשמר את המטבח ולשמר את המראה החדש שלו לאורך זמן.
ישנן אין ספור אפשרויות של חיפוי קיר למטבח כאשר כל אחד מהם עשוי לתת מענה לצרכים במטבח תוך יצירת מראה מעוצב ונעים לעין.

 

חיפוי קיר מקלחת

 
כמו החיפוי במטבח כך גם עם חיפוי קיר מקלחת או חיפוי קיר אמבטיה. החללים אשר בהם הרטיבות היא גבוהה. אם לא מחפים את הקירות, מהר מאוד נוצר עליהם עובש ומכאן עד למראה מוזנח ולא נעים הדרך קצרה. העובש על הקירות אף עלול ליצור מפגע בריאותי.
החיפוי במקלחת ייתן גם מענה דקורטיבי ומהודר לחלל והוא גם יאפשר לשמור על התחזוקה במקום.
לצורך יישום החיפוי, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע שיסייעו בבחירת החיפוי בהתאם לצרכים תוך התחשבות בתנאים הקיימים במקום.

חשוב לזכור כי החיפוי אחראי על יצירת ההשראה בחלל ואם הוא ייבחר בקפידה וייושם על ידי אנשי מקצוע מומחים בעולם הקרמיקה, התוצאה תהיה מושלמת.