שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כלים סניטריים

 
 
 
 
עיצוב חדר הרחצה זו חוויה מדהימה, במיוחד כאשר עומדות לרשותכם שלל אפשרויות בחירה. שלא כמו רהיטים שלהם סגנונות ומאפיינים מובהקים, הפונקציות והעיצובים של כלים סניטריים די דומים, ולכן אנו מרשים לעצמנו להחליט בהתבסס על המחיר. יחד עם זאת כן ישנם הבדלים, קריטריונים ודקויות עליהם חשוב לשים דגש לפני שבוחרים, כך שכל כלי סניטרי יתאים במדויק לחלל הרחצה שלכם.
 

כיורי רחצה

 
כיורי הרחצה המודרניים אינם משמשים רק לרחיצת ידיים כמו שהיה נהוג בעבר. כיום הכיורים הנבחרים משחקים תפקיד מרכזי ומתפקדים כמוקד החדר ממש. הבחירה בכיור כזה או אחר תלויה בהעדפה וטעם אישיים, כמו גם בתקציב. ובכל זאת, לפניכם כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם:
  • השטח הזמין
  • מאפייני השימוש והמשתמשים
  • חיבורי האינסטלציה ומיקום הצנרת
  • מידות
  • עיצוב
  • בטיחות ונגישות – במידה והכיור עתיד לשמש ילדים או קשישים

 
 

קטלוג כיור רחצה

 

 
לצפייה בקטלוג הכיורים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
מבחר ענק של כלים סניטריים בחיפה
בואו לבקר אותנו באולם התצוגה !
 

ברזים

 
עליכם לבחור את הכיורים לפני שבוחרים את הברזים כדי לדעת מהו הגודל האידיאלי של הברז ועל מנת לוודא ששני המוצרים אכן מתכתבים אחד עם השני מבחינה עיצובית. על פי רוב גודל הכיור יגדיר את מגבלות הגודל של הברז, ומאפייניו הספציפיים גם כן ישפיעו על בחירת הברז ועיצובו. חשוב לזכור שישנם שימושים שונים לברזים בחלל האמבטיה וכל ברז ממלא תפקיד אחר, לכן יש להתייחס לדרישות והצרכים השונים בעת הבחירה.

 
 
 

קטלוג ברזים

 

 
לצפייה בקטלוג הברזים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 

אסלות

 
ישנה תפיסה שגויה שכל האסלות זהות ואנו רק צריכים לבחור עיצוב שאנו אוהבים. אבל בפועל זה לא בדיוק נכון ויש כמה וכמה גורמים שכדאי לשים עליהם לדגש לפני שבוחרים אסלה כמו למשל מיקום החיבור לצנרת הביוב (ברצפה או בקיר), מיקום נקודות אספקת מים, שטח פנוי, עיצוב רצוי ועוד. כיום אסלות צפות נחשבות לבחירה פופולרית והן מציעות יתרונות רבים כמו חיבור יותר נקי לצנרת, מראה מודרני וניקיון קל ופשוט.
 
 
 

קטלוג אסלות

 

 
לצפייה בקטלוג האסלות לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 

בחירה במותגים

 
ישנם מותגים שונים בתחום הכלים הסניטריים ששמם הולך לפניהם בתחום. מעבר לחותמת האיכות, מותגים שונים מציעים מוצרים המתמקדים בהיבטים שונים של פונקציונליות וחזון עיצובי. ישנם מותגים שמאופיינים עם כלים סניטריים בעיצוב מינימליסטי, אחרים מזוהים עם עיצוב מודרני וחדשני. יש מותגים שנאחזים בקלאסיקה ויש כאלו שמתמחים בסגנונות מלוטשים. כדי לבחור בחברת המותג המועדפת עליכם עשו מעט שיעורי בית, הכירו את המאפיינים השונים, בדקו פונקציונליות והתאמה לצרכים, שימו לב לעיצוב והגיעו להחלטה שמבוססת על מחקר ועל סדר גודלו של התקציב.
 

טיפ קטן לסיום – שימו לב לנושא האחסון

 
לכל אורך תהליך העיצוב קחו בחשבון את נושא האחסון ואל תשכחו להשאיר לו מקום. אחסון הוא היבט שלא מקבל מספיק מקום בעת עיצוב חללי אמבטיה אך הוא מאוד חשוב. בעזרת תכנון נכון וחכם תוכלו ליצור את האפקט העיצובי הרצוי מבלי להתפשר על הנוחות והשימושיות של החלל. לכן אל תקלו ראש והקדישו מחשבה לכל הפרטים, גדולים כקטנים.

 
לקבלת ייעוץ ועזרה בבחירת כלים סניטריים בחיפה המתאימים לכם - צרו קשר עם שטרן קרמיקה בטלפון 073-7818404
 
 
כלים סניטריים
 
 
 
אסלה תלויה