שטרן קרמיקה
 
 
 
בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובשל מגבלה על מספר מבקרים ברגע נתון - מומלץ לתאם פגישה מראש
אנו זמינים עבורכם בטלפון: 073-7818404
 
 
 
 
 
 
 
5
35 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7818404
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאמו פגישת ייעוץ עם המומחים של שטרן קרמיקה:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקלחונים סטנדרט או לפי מידה

 
עומדים לחדש את ביתכם? עיצוב ושיפוץ הבית עשויים לכלול לא מעט תהליכי בנייה שונים. בכדי להיות בטוחים בעיצוב הבית שלכם תוכלו להיעזר במומחי עיצוב ושיפוץ. בהתקנת ובניית מקלחונים לפי מידה בבית מומלץ להתייעץ עם חברת מקלחונים בעלת ניסיון.

 
 
 
סניטק
 
 
 
mitrani
 
 
 
hamat
 
 
 
 
 

מקלחון מעוצב לפי מידות

 
בבואכם לבנות מקלחון לפי מידה בבית, יהיה עליכם לקחת בחשבון את המידות המדויקות אותן תספקו לחברת הבנייה של המקלחון. בכל מקרה בו אינכם בטוחים שמדדתם נכון או לא, אין ספק שיהיה מומלץ להזמין את הגעתם של מומחי החברה עבור המדידות.

באופן כללי, לוקחים בחשבון לפחות 80X80 ס"מ עבור בניית מקלחון. מקלחונים מעוצבים בהתאמה אישית הם אופציה שכיחה. מומלץ לוודא כי אתם בוחרים מקלחון אשר עונה על הצרכים שלכם.

 

אילו סוגי מקלחונים לפי מידה קיימים?

 
תהיה באפשרותכם לבחור מקלחונים עם דלתות הזזה, מקלחון צירים בעל דלת שנפתחת החוצה או פנימה, מקלחונים בעלי דלתות כנף ועוד. כמובן, יש לזכור כי במקרים בהם אתם מעדיפים לבנות מקלחון עם דלת כנף יהיה עליכם לוודא כי לדלת הכנף אכן יש מספיק מרווח בכדי להיפתח.

ההתייעצות המקדימה עם חברת מקלחונים בחיפה היא מומלצת וכדאית. אנו בשטרן קרמיקה מזמינים אתכם ליצור קשר עם מומחי העיצוב והבנייה שלנו – מומחים בבניית מקלחונים לפי מידה ובהתאמה אישית. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו וקבלו שירות ייעוץ עיצובי לבניית מקלחון מעוצב!
 
 
 
 
קטלוג אמבטיון לפי מידה
 

אמבטיון לפי מידה

 
 
 
 
 
קטלוג מקלחון חזית
 

מקלחון חזית

 
 
 
 
 
קטלוג מקלחון פינתי
 

מקלחון פינתי